1 / 3
E shitur
Foto e Çantë për femra HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e hirtë
Foto e Çantë për femra HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e hirtë
Foto e Çantë për femra HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e hirtë

Çantë për femra HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
95.49 €
84.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 70.45 €
Ju kurseni 10.95 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çanta me dizajn interesant ka një hapësirë të madhe për ruajtje, të ndarë në një xhep për një laptop 15.6 ” apo dokumente. Sigurisht, të gjithë aksesorët kanë vendin e tyre në çantë. Materiali me cilësi të lartë, rezistent ndaj ujit dhe punimi i saktë sigurojnë transport të rehatshëm për pajisjen tuaj dhe mbrojtje nga dëmtimet ose gërvishtjet. Veshja e rehatshme sigurohet nga doreza të rehatshme me një gjatësi që mund të vishen mbi krahë.
Lansuar:
18. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë, çantë dore
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
PET i riciklueshëm
Dimensionet e jashtme:
350 x 310 x 90
Kodi:
1A216AA
Pesha kg:
0.49
Madhësia maksimale e laptopit inç:
14
Prodhuesi:
HP
Ngjyra:
Hirtë
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë për femra HP Pavilion Renew për laptop 15.6", e hirtë
84.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo