1 / 6
Foto e Çantë për laptop Asus NEREUS, e zezë
Foto e Çantë për laptop Asus NEREUS, e zezë
Foto e Çantë për laptop Asus NEREUS, e zezë
Foto e Çantë për laptop Asus NEREUS, e zezë
Foto e Çantë për laptop Asus NEREUS, e zezë
Foto e Çantë për laptop Asus NEREUS, e zezë

Çantë për laptop Asus NEREUS, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
48.38 €
39.72 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 33.10 €
Ju kurseni 8.66 €
-18%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çantë dore NB Bag Asus NEREUS me rripa lëkure dhe dorezë për valixhe. Me xhep të mbyllur përpara me patent për vendosje të dokumenteve të ndryshme. Xhep për telefon mobil. Dhe xhep të dizajnuar për MP3. Ndarja kryesore është e dizajnuar për notebook 16'', dhe vjen me një çantë mbajtëse për ta ruajtur nga dëmtimet. Me dimensione 425 x 80 x 325 mm dhe peshë 530 g. Prodhim najloni 1680D ballistic.
Kodi i prodhuesit:
90-XB4000BA00010-
Lansuar:
27 Mars 2013
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Laptop
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
16
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
Kina
EAN:
4716659299356
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë për laptop Asus NEREUS, e zezë
39.72 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo