1 / 18
E shitur
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
Foto e Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë

Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
70.37 €
62.43 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 52.03 €
Ju kurseni 7.94 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Kompania për prodhimin e çantave luksoze CaseLogic është kompani që prodhon aksesorë dhe çanta për pajisjet tuaja elektronike. Modeli Evolution Basic është çantë me dy krahë me hapësirë vendosëse për laptop apo pajisje tjera me dimension 15.6'', e cila gjithashtu ka hapësirë për dokumente dhe gjësende personale si: maus, fletore, lapsa apo notes. Jemi kujdesur që të vendosim edhe dy xhepa me patent në pjesën e përparme në të cilët ka hapësirë për: çadër, telefon, karta, tabletë 10.1'' apo gjësende personale. Evolution Basic ka hapësir përbëhet nga materiali i polyesterit dhe mëndafshit. ka ngjyrë të zezë. Çanta ka dimensione të jashtme 31 x 27 x 45 cm, dimensione të brendshme 01.19 x 01.04 x 38.6 cm dhe peshon 0.55kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
41, 386
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
191
Lloji i baterisë:
Çantë shpine, Çantë
Materiali:
Poliester
Dizajnuar për:
Laptop
Ueb-i i prodhuesit:
Caselogic.com
Lansuar:
17 Maj 2014, 17. 5. 2014
Kodi i prodhuesit:
CL-WMBP115K
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
0858542289618
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë për laptop CaseLogic CL-WMBP115K 15.6'', e zezë
62.43 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo