1 / 2
Foto e Çantë për laptop HP Value Top Load, 15.6'', e hirtë
Foto e Çantë për laptop HP Value Top Load, 15.6'', e hirtë

Çantë për laptop HP Value Top Load, 15.6'', e hirtë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
45.59 €
40.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 33.93 €
Ju kurseni 4.88 €
-11%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
04 qershor 2024 - 05 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
05 qershor 2024 - 06 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kompania për prodhimin e çantave HP është kompani që prodhon aksesorë dhe çanta. Modeli Value Top Load është çantë dore dhe krahu me hapësirë vendosëse për laptop apo pajisje tjera me dimension 15.6'', e cila gjithashtu ka hapësirë për dokumente dhe gjësende personale si: libër, fletore, lapsa apo notes. Jemi kujdesur që të vendosim edhe një xhep të vogël në pjesën e përparme në të cilin ka hapësirë për: karta, telefon, tabletë, aksesorë të vegjël, gjësende personale. Value Top Load përbëhet nga materiali i mëndafshit dhe polyesterit, ka ngjyrë të hirtë, ka peshë 425 g dhe dimensionet e saj janë 400 x 280 x 65 cm.

Kodi i prodhuesit:
K0B38AA#ABB
Lansuar:
27 Nëntor 2014
Përmasat [mm]:
400 x 280 x 65
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Laptop
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Prodhuesi:
HP
Ngjyra:
Hirtë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
888793501993
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë për laptop HP Value Top Load, 15.6'', e hirtë
40.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo