1 / 3
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8231, e zezë
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8231, e zezë
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8231, e zezë

Çantë për laptop RivaCase 8231, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
65.77 €
57.31 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 47.75 €
Ju kurseni 8.47 €
-13%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Kompania RivaCase është themeluar në vitin 1996 dhe prioritet kryesor e ka prodhimin e produkteve kualitative duke i përdorur materialet më moderne. Kësaj radhe kompania sjell çantën elegante, e cila ofron hapësirë për laptopët me madhësi 15.6”. Çanta është ep pajisur edhe me xhepa të jashtëm, ndërsa në çantë mund të vendosni edhe dokumente, aksesorë dhe celularin e mençur. Dimensionet e jashtme të çantës janë 395 x 295 x 70 mm.
Kodi i prodhuesit:
RC-8231-B
Lansuar:
18 Maj 2013
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Poliester
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Prodhuesi:
RivaCase
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
6901801082315
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë për laptop RivaCase 8231, e zezë
57.31 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo