1 / 7
E shitur
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë
Foto e Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë

Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
134.13 €
113.25 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 94.38 €
Ju kurseni 20.88 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kompania për prodhimin e çantave RivaCase është kompani që prodhon aksesorë dhe çanta. Modeli 8460 është çantë shpine me hapësirë vendosëse për laptop apo pajisje tjera me dimension 17'', e cila gjithashtu ka hapësirë për dokumente dhe gjësende personale si: rroba, libër, fletore, lapsa apo notes. Jemi kujdesur që të vendosim edhe dy xhepa të vegjël në pjesën e përparëme në të cilin ka hapësirë për: karta, telefon, tabletë, aksesorë të vegjël, gjësende personale madje ka vend në gjepat anash edhe për shishe apo qadër. RivaCase përbëhet nga materiali i mëndafshit dhe polyesterit, ka ngjyrë të zezë, peshë 717 g dhe dimensionet e saj janë 320 x 470 x 135 cm.

Kodi i prodhuesit:
RC-8460-B
Lansuar:
24 Qershor 2015
Lloji i baterisë:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Poliester
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
290
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
45
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
17
Dimensionet e jashtme:
320x470x135
Dimensionet e brendshme [mm]:
290 x 420 x 45
Prodhuesi:
RivaCase
Pesha [kg]:
717
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4260403570012
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë për laptop RivaCase 8460, 17'', e zezë
113.25 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo