Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë
Foto e Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë

Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
126.89 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 1
Transporti:
Pagesa të sigurta
Çantë praktike dhe elegante e punuar nga materiale cilësore të reciklueshme për laptop me diagonale 14.1 inç. Përveç laptopit ofron hapësirë të mjaftueshme edhe për tablet ose dokumente. Ka vegëz dore të përshtatshme, rrip krahu, dorëz për valigje dhe mbyllet përmes zingjirëve. Për më tepër përmban port USB. Vjen me ngjyrë të zezë.
EAN:
5400520091604
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop
Kodi:
KF9*09001
Besueshmëria:
100 %
Madhësia maksimale e laptopit inç:
14,1
Lansuar:
22. 1. 2021
Lloji:
Çantë
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com
Ngjyra:
Zezë
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Çantë Samsonite MYSIGHT për laptop 14.1 ", e zezë
126.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo