1 / 3
Foto e Çantë shpine për laptop DICOTA, 14 - 15,6''
Foto e Çantë shpine për laptop DICOTA, 14 - 15,6''
Foto e Çantë shpine për laptop DICOTA, 14 - 15,6''

Çantë shpine për laptop DICOTA, 14 - 15,6''

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
104.70 €
85.01 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 70.84 €
Ju kurseni 19.69 €
-19%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dicota është kompani e njohur për prodhimin e aksesorëve për kompjuter, sidomos çanta, mbrojtëse dhe çanta të shpinës për laptop. Kjo çantë shpine për laptop është e dizajnuar për laptopë me diagonale të ekranit prej 14 deri në 15.6’’. Kjo çantë mbron pajisjen tuaj në mënyrën më të mirë të mundur nga dëmtimet ndryshme të mundura. Për komoditet më të lartë kjo çantë posedon shiritat, në mënyrë që ta vini çantën në shpinë. Dimensionet e kësaj çante janë 380 x 265 x 40 cm dhe ka peshë prej 0.9 kg.
Kodi i prodhuesit:
D31008
Lansuar:
16 Dhjetor 2014
Lloji i baterisë:
Çantë shpine
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Poliester
Lartësia e brendshme e laptopit [mm]:
265
Përmasat e brendshme të laptopit deri në [mm]:
40
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
15,6
Prodhuesi:
DICOTA
Pesha [kg]:
0,9
Ngjyra:
Zezë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
7640158662199
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë shpine për laptop DICOTA, 14 - 15,6''
85.01 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo