1 / 4
E shitur
Foto e Çantë Vectura EVO për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë Vectura EVO për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë Vectura EVO për laptop 17.3 ", e zezë
Foto e Çantë Vectura EVO për laptop 17.3 ", e zezë

Çantë Vectura EVO për laptop 17.3 ", e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
202.22 €
189.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 158.32 €
Ju kurseni 12.23 €
-7%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Çantë praktike jo vetëm për ruajtjen e një laptopi 17.3", por edhe për ruajtjen e një tableti, dokumenteve të biznesit, shënimeve, power-bank, disk të jashtëm, maus, stilolapsin, thjesht gjithçka që ju nevojitet. Për këtë qëllim, çanta është e pajisur me disa xhepa. Mund të përdorni dy hapësira më të mëdha dhe një më të vogël. Në xhepin më të madh mund të ruani laptopin, tabletin dhe dokumente të ndryshme, ndërsa në një xhep më të vogël, për shembull, një ditar, celular, stilolapsa dhe gjëra të tjera. Xhepi më i vogël i përparëm përdoret më pas për të ruajtur gjëra të vogla që do të ishte e vështirë të gjesh në një zonë të madhe. Sigurisht që ka një rrip të ndashëm të krahëve dhe dy veshë për mbajtje të lehtë. Dimensionet e pajisjes janë: 32 x 44 x 12 cm. Kapaciteti 20.5 l. Pesha 1.1 kg.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Çantë
Dizajnuar për:
Laptop
Materiali:
Poliester
Kodi:
CS3*09007
Pesha kg:
1.1
Besueshmëria:
100 %
Madhësia maksimale e laptopit inç:
17.3
Lansuar më:
1. 10. 2019
Dimensionet e jashtme mm:
320 x 440 x 120
Prodhuesi:
Samsonite
Ueb-i i prodhuesit:
Samsonite-europe.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
5414847971938
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Çantë Vectura EVO për laptop 17.3 ", e zezë
189.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo