Euro
Lek
Euro
Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Foto e Pajisje navigimi Navitel E707 Magnetic
Foto e Pajisje navigimi Navitel E707 Magnetic
Foto e Pajisje navigimi Navitel E707 Magnetic
Foto e Pajisje navigimi Navitel E707 Magnetic

Pajisje navigimi Navitel E707 Magnetic

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
144.89 €

Përfshirë TVSH-në

GjirafaFLEX:
Rri shlirë me GjirafaFlexMë shumë
Disponueshmëria:
Në stok Vetëm edhe 5
Transporti:
Pagesa të sigurta
Pajisje navigimi që përmban një ekran me prekje me diagonale 7 " dhe rezolucion WVGA prej 800 x 480 piksele. Procesori MStar MSB 2531 i cili operon në frekuencë prej 800 MHz kujdeset për performancën, dhe një memorie e brendshme me kapacitet 8 GB është në dispozicion për hartat, e cila mund të zgjerohet me një memorie shtesë 32 GB duke përdorur një kartë microSD. Pajisja ofron një lidhës audio 3.5 mm dhe miniUSB nga ndërfaqja, dhe përdor Linux si sistem operativ. Paketa përmban: pajisjen e navigimit personal NAVITEL E707 MAGNETIC, mbajtëse për vendosjen në xhamin e makinës, stilolaps për butonin e rivendosjes, karikues makine 12/24 V, kabllo mini-USB - USB dhe udhëzues përdorimi.
EAN:
8594181741958
Lansuar:
14. 2. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lexues i kartave të memories:
Po
Kodi:
GPSNAVIE707M
Gjerësia mm:
132
Lartësia mm:
89
Trashësia mm:
17.5
Rezolucioni i ekranit piksel:
800 x 480 (WVGA)
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
248
Diagonalja e ekranit inç:
7
Prodhuesi:
Navitel
0

0 Vlerësime

Blej menjëherë
Pajisje navigimi Navitel E707 Magnetic
144.89 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo