Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Bluetooth dhe Wi-Fi

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

HUB MEE audio
106.95 €
Përfshirë TVSH
Bluetooth dhe WiFi Tunai Wand
93.38 €
Përfshirë TVSH
Çip Mikrotik BLE TG-BT5-IN - IoT
15.21 €
Përfshirë TVSH
Adapter Bluetooth Fonestar BRX-3033
36.04 €
Përfshirë TVSH
Amplifikues FiiO BTR3K
80.57 €
Përfshirë TVSH
Çip Mikrotik BLE TG-BT5-OUT - IoT
23.61 €
Përfshirë TVSH
-2%
Marrës audio BASEUS Bluetooth Qiyin, i zi
17.64 € 17.89 €
Përfshirë TVSH
-14%
-7%
Amplifikues i kufjeve FiiO BTR1K
65.11 € 69.65 €
Përfshirë TVSH