Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Bluetooth dhe Wi-Fi

Bluetooth dhe Wi-Fi

Produktet e rekomanduara

  • Më të shiturat
  • Më të shikuarat
  • Më të vlerësuarat
12,360 Lekë 12,600 Lekë

Përfshirë TVSH-në

1
4,130 Lekë 4,280 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
Çip Mikrotik BLE TG-BT5-IN - IoT

E SHITUR

1,640 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Çip Mikrotik BLE TG-BT5-OUT - IoT

E SHITUR

2,420 Lekë

Përfshirë TVSH-në

412
Monitorues FIXED Smile, i zi

E SHITUR

-4%
2,320 Lekë 2,410 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Amplifikues i kufjeve FiiO BTR1K

E SHITUR

-4%
7,990 Lekë 8,290 Lekë

Përfshirë TVSH-në

41
Altoparlant Belkin me Bluetooth

E SHITUR

-4%
6,840 Lekë 7,100 Lekë

Përfshirë TVSH-në

2
Monitorues FIXED Smile, i bardhë

E SHITUR

2,390 Lekë

Përfshirë TVSH-në

3
Çip lokacioni Gigaset G-Tag, i kuq

E SHITUR

-6%
1,140 Lekë 1,210 Lekë

Përfshirë TVSH-në

4
Marrës audio BASEUS Bluetooth Qiyin, i zi

E SHITUR

2,020 Lekë

Përfshirë TVSH-në

1
SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE