Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Altoparlantë Technaxx MusicMan, i argjendë

Kodi i produktit:
226224
Bateri të integruar :
Mënyra e përdorimit:
Për celular, tablet, portativ
Teknologjia:
3.5mm, USB
Slot për kartë memorie:
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
80

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
3,310 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Dëshironi ta dëgjoni muzikë tuaj kudo, pa pasur frikë që altoparlanti juaj do të ndalet papritmas ?! Ky altoparlant ofron zë të cilësisë së lartë dhe ka dizajn shumë elegant me dimensione kompakte që e bëjnë shumë të përshtatshëm për bartje. Ju mund ta merrni me vete kudo dhe të shijoni në maksimum muzikën tuaj të preferuar. Përparësia më e madhe e këtij altoparlanti është mundësia e lidhjes pa kabllo me pajisjet siç janë telefoni i mençur, tableti, MP3 dhe tjera të ngjashme. Ofron mbështetje edhe për FM radio. Kjo pajisje është një altoparlant portativ me një MP3 player të integruar, interval frekuence 150 Hz deri 18 kHz, jetëgjatësia e baterisë deri në 8 orë; lidhje: USB, microSD, dhe bateri me kapacitert prej 600mAh. Vjen në ngjyrë të argjendtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri të integruar :
EAN:
4260101736239
Fuqia totale RMS [W]:
6
Furnizim me energji përmes kabllos USB:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia [mm]:
165
Kodi i prodhuesit:
3431
Komandë:
Në pajisje
Konfigurimi i altoparlantëve:
1
Lartësia [mm]:
50
Marrës FM:
Mënyra e përdorimit:
Për celular, tablet, portativ
Ngjyra:
Argjendtë
Pesha [g]:
185
Portet hyrëse:
3.5mm, USB
Prodhuesi:
Technaxx
Shtrirja e frekuencës [Hz]:
150
Shtrirja e frekuencës [kHz]:
80
Slot për kartë memorie:
Teknologjia:
3.5mm, USB
Trashësia [mm]:
52

Bashkangjitja Altoparlantë Technaxx MusicMan edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE