Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Lodra SMART dhe Dronë

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

Kit zgjerimi Roborisen EDU Basic B
107.83 €
Përfshirë TVSH
-3%
Harqe mbrojtëse DJI për Inspire 2, 4 copa
216.83 € 221.36 €
Përfshirë TVSH
Motor LEGO® Powered Up 88011 Train
20.41 €
Përfshirë TVSH
Filtër DJI për Mavic Air 2 (ND16/64/256)
83.98 €
Përfshirë TVSH
Motor LEGO® Powered Up 88014 TECHNIC XL
43.08 €
Përfshirë TVSH
Karikues DJI FPV AC, 90W, i zi
108.62 €
Përfshirë TVSH
-30%
Set kreativ Strawbees Imagination Kit
55.68 € 79.36 €
Përfshirë TVSH
Lojë krijuese Strawbees Creature Creator
49.46 €
Përfshirë TVSH
Set DJI DIY për Mavic Mini, 18 pjesë
38.38 €
Përfshirë TVSH
Lodër Osmo Tangram (2019) - SIOC
64.33 €
Përfshirë TVSH
Lodër Osmo Pizza Co. Game (2017)
86.24 €
Përfshirë TVSH
Mbrojtëse DJI për Mavic 3
69.87 €
Përfshirë TVSH
-10%
Biçikletë elektrike Razor E Punk
272.17 €
Përfshirë TVSH
-16%
Mbajtëse celulari Sencor për Scooter One 2020
22.59 € 26.79 €
Përfshirë TVSH
-11%
Mbajtëse çante Sencor për Scooter One 2020
13.77 € 15.37 €
Përfshirë TVSH
Kub Roborisen Cube
88.76 €
Përfshirë TVSH
Mbrojtës DJI AIR 2S Gimbal
30.06 €
Përfshirë TVSH
Set Roborisen EDU Basic D
107.83 €
Përfshirë TVSH
Set helikash Autel për EVO II
37.87 €
Përfshirë TVSH