Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lodra SMART dhe Dronë

Lodra SMART dhe Dronë

Material druri 3Dsimo për laps 3D

E SHITUR

2,620 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Dron Wingsland S6, portokalli

E SHITUR

33,940 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Dron Parrot 2.0

E SHITUR

33,590 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Lodër SMART Sphero SpideMan

E SHITUR

32,860 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Bateri DJI për Inspire 1, 5700mAh

E SHITUR

43,110 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Bateri DJI për Phantom 2, 5200mAh, 11.1V

E SHITUR

22,320 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Mbrojtëse të helikave për  DJI Phantom 3

E SHITUR

3,860 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Mini dron JJR / C  H36 2.4G 4-kanale

E SHITUR

8,760 Lekë

Përfshirë TVSH-në

Mbrojtëse të helikave ZEROTECH

E SHITUR

4,780 Lekë

Përfshirë TVSH-në

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE