Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Sferë robotike Sphero mini, rozë

Kodi i produktit:
225069
EAN:
8179610205234
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M001PRW
Lansuar:
27. 10. 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
10,240 Lekë * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sphero nis revolucionin e lojrave të vitit 2010 duke krijuar diçka ndryshe nga të tjerët me sferët robotike Sphero mini. Me produktet e tyre do të përjetoni momente shumë të këndshme që do ta shfrenojnë imagjinatën tuaj duke kaluar çdo pritshmëri që mund të keni. Sphero Mini është sferë robotike revolucionare, shumë e vogël që mund të lidhet përmes Bluetooth. Ky top robotik është projektuar për shpejtësi dhe rrengje. Mund të lëvizë deri në 1 m / s dhe menjëherë të lidhët nëpërmjet Bluetooth në një distancë deri në 10 metra, është i lehtë për t'u përdorur dhe mund ta programoni sipas dëshirës. Funksionon duke përdorur një telefon celular ose tabletë. E ka mundësinë për të luajtur deri në 3 lojëra me aplikacionin dhe mundësinë e programimit përmes JavaScript-it duke përdorur aplikacionin Sphero Edu. Ngarkohet me mikro USB. poashtu, ka bateri Li-Pol bateri, xhiroskop dhe accelerometer. Përshtatet me: IOS dhe Android. Diametri: 42 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8179610205234
Fokus:
Robot
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
M001PRW
Lansuar:
27. 10. 2017
Prodhuesi:
Sphero
Ueb-i i prodhuesit:
Sphero.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE