Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.
Ju nuk keni asnjë produkt në shportën tuaj
Sporttester

Filterat e produkteve

Filtro sipas çmimit
Filtro sipas çmimit
Filtro sipas cilësive
Filtro sipas prodhuesit
Të gjithë produktet

-17%
Matës aktiviteti Scosche + HR monitor, i zi
14,020 Lekë 16,880 Lekë
Përfshirë TVSH
-19%
Orë Garmin fenix6 Glass, e zezë (MAP / Music)
76,580 Lekë 94,200 Lekë
Përfshirë TVSH
Matës aktiviteti Scosche Rhythm24, i zi
13,760 Lekë
Përfshirë TVSH
-3%
Senzori i shpejtësisë Garmin 2, ANT + dhe BLE
7,040 Lekë 7,210 Lekë
Përfshirë TVSH
-5%
Senzor i kadencës së pedales Garmin 2, ANT + dhe BLE
6,870 Lekë 7,160 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Matës aktiviteti MYKRONOZ ZeSport, i zi
25,750 Lekë 27,420 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Orë e mençur Amazfit Bip S, e bardhë
11,950 Lekë 12,690 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Orë e mençur Amazfit Bip S, rozë
12,460 Lekë 13,230 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Rripa Garmin për orën Fenix 5S QuickFit™ 20, i hirtë
12,190 Lekë 12,960 Lekë
Përfshirë TVSH
-4%
Matës aktiviteti GARMIN Forerunner 235, i hirtë
29,020 Lekë 30,090 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Matës aktiviteti Beurer AW 85
12,150 Lekë 12,930 Lekë
Përfshirë TVSH
-4%
Matës aktiviteti Suunto Ambit3 Peak, i zi
33,630 Lekë 34,890 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Matës aktiviteti Suunto Ambit3 Peak HR, i zi
60,430 Lekë 64,470 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
-7%
Orë IMMAX OWN FACE, e zezë
11,900 Lekë 12,690 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Matës aktiviteti Garmin Forerunner 735 XT Tri Bundle Run, i zi
45,960 Lekë 49,030 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Matës aktiviteti TOMTOM Spark Cardio 3 (S), i zi
35,380 Lekë 37,620 Lekë
Përfshirë TVSH
-2%
Orë e mençur GARMIN Forerunner 645,e zezë
51,730 Lekë 52,570 Lekë
Përfshirë TVSH
-7%
Matës aktiviteti SIGMA PC 26.14, i kaltër
9,620 Lekë 10,240 Lekë
Përfshirë TVSH
-4%
Matës aktiviteti Garmin Forerunner 735 XT Run Bundle, i kaltër
48,580 Lekë 50,460 Lekë
Përfshirë TVSH
-6%
Matës aktiviteti Polar M400, i bardhë
33,090 Lekë 35,170 Lekë
Përfshirë TVSH
-4%
Orë e mençur Garmin Fenix5, e hirtë, me rrip të zi
55,180 Lekë 57,180 Lekë
Përfshirë TVSH
Orë SMART GARMIN Forerunner 30, e hirtë
17,520 Lekë
Përfshirë TVSH