Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Asistent me zë Apple Homepod mini, e hirtë kozmike

Kodi i produktit:
301103
EAN:
190199710481
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
97.9
Lansuar:
14. 10. 2020

Si të porosisim në Gjirafa50?

21,380 Lekë
Ju kurseni : 5,522 Lekë  (26%)
15,858 Lekë * Përfshirë TVSH-në * Çmimet e shfaqura janë me lekë të reja.
26% Zbritje
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Altoparlant i fuqishëm HomePod i lartë 3.3 ” me një përvojë verbuese 360 ° të zërit dhe një asistent inteligjent SIRI. Mundësia për të kontrolluar të gjithë shtëpinë dhe pajisjet inteligjente në të. Mbrojtje shtesë për privatësinë tuaj. Sipërfaqe prekje me ndriçim në pjesën e sipërme për funksionim të shpejtë dhe të lehtë. Mundësia e lidhjes me altoparlantët e tjerë HomePod mini. Marrja e thirrjeve nga iPhone, sugjerime të personalizuara për të dëgjuar muzikë, duke luajtur muzikë, duke kërkuar tekst, artistë dhe albume, duke dëgjuar radio, transmetim të përmbajtjes nga shërbimet e palëve të treta, transferimin e njësive, rregullimin e takimeve, vendndodhjen tuaj me informacionin e trafikut, kërkimin e pajisjes, shtypjen mesazhe, kontroll i dritave, termostateve, etj. Njohja e zërave deri në 6 persona. Wi-Fi, Bluetooth v5.0. Përmasat 84.3 x 97.9 mm. Pesha 345 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190199710481
Fokus:
Asistent me zë
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
97.9
Lansuar:
14. 10. 2020
Lartësia mm:
84,3
Pesha g:
345
Prodhuesi:
Apple
Protokol:
Apple HomeKit

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE