Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje Genius HS-M200C, të zeza

Kodi i produktit:
153510
EAN:
4710268247531
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710151103
Lidhës:
3.5mm (TRRS)

Si të porosisim në Gjirafa50?

670 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet HS-M200C nga Genius janë zgjedhja më e mirë për bisedat online apo biseda gjatë lojërave. Ato ofrojnë rehati të madhe edhe kur përdoren për një kohë të gjatë. Përveç që do të jeni në gjendje të dëgjoni zë me kualitet të lartë ne frekuencë prej 20Hz deri 20kHz , këto kufje gjithashtu kanë edhe mikrofon me ndjeshmëri -38 db që do ju mundësojnë zëri juaj të jetë i qartë dhe pa pengesa. Lidhja e kufjeve me pajisje tjera bëhet përmes konkektorit 3.5 mm me një kabllo me gjatësi 1.8 m.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710268247531
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
32
Kodi i prodhuesit:
31710151103
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
Lloji i dëgjueseve:
Kufje
Mikrofon:
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
105
Pesha [g]:
57
Prodhuesi:
Genius
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20
Ueb-i i prodhuesit:
Geniusnet.com.tw

Bashkangjitja Kufje Genius HS-M200C edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE