Kufje Panasonic PR-HJE125E

Kodi i produktit:
139488
EAN:
5025232711871
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-P
Lansuar:
22 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

2,300 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic PR-HJE125 vijnë me dizajn elegant modern me çmim të arsyeshëm. Kufjet ofrojnë tingull dinamik, performanca të shkëlqyera në frekuencë të ulët. Ju mund të zgjidhni rreth përmasave S, M, L. Kufjet kanë frekuencë 10 Hz - 24 kHz. Nuk ka nevoje për të instaluar drivers të veqantë kur të konektohet me paisje të ndryshme. Kabllo ka një gjatësi prej 1.1 metra dhe vijnë me ngjyrë rozë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232711871
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-P
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
97
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE