Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Shqipëri.

Kufje Panasonic PR-HJE125E, e purpurt

Kodi i produktit:
139490
EAN:
5025232711796
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-V
Lansuar:
22 Tetor 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
1,270 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic PR-HJE125 Panasonic për nga dizajni janë shumë elegante dhe moderne me raport të arsyeshëm çmim-performancë. Kufje punojnë në frekuenca 10Hz deri në 24 kHz, kanë rezistencë të plotë 16 ohms, ndjeshmëri 97 db dhe konsum maksimal të energjisë prej 200 mW. Kufjet lidhen me një kabëll 1.1 metra të gjatë dhe pa kabllo peshojnë vetëm 4 gram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232711796
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
RP-HJE125E-V
Lansuar:
22 Tetor 2013
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
97
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
24
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
10

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE