Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje Panasonic PR-HV104E

Kodi i produktit:
106952
EAN:
5025232483518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
17
Kodi i prodhuesit:
RP-HV104E-K
Lansuar:
13 Prill 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,150 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kufjet Panasonic PR-HV104E janë kufje me kualitet të lartë dhe kanë dizajn klasik e të thjeshtë. Janë të dizajnuara për telefon, MP3 apo pajisje tjera. Kufjet ofrojnë tone muzikore cilësore, të cilat mund të dëgjohen në shtëpi, shkollë, punë apo kur udhëtoni me autobus. Modeli Panasonic PR-HV104E ofron zë me cilësi të lartë me një varg të frekuencave prej 20Hz deri në 20kHz, rezistencë prej 17 ohm dhe një ndjeshmëri prej 104 db. Me gjitha këto karakteristika ju do të shijoni muzikën tuaj të preferuar në kualitet maksimal.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5025232483518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
17
Kodi i prodhuesit:
RP-HV104E-K
Lansuar:
13 Prill 2012
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Prodhuesi:
Panasonic
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
20
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
20

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE