Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kufje SONY MDR-E9LP, të kaltra

Kodi i produktit:
89655
EAN:
4905524731903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDRE9LPL.AE
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,800 Lekë * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fontopia E9LP MDR kufje te kaltra janë të vogla dhe kompakte. Ato ofrojnë fleksibilitet në përdorim. Të përshtatshme për iPod, mp3 dhe aparat Walkman. Këto kufje ofrojnë një shtrirje frekuencash prej 18 HXY deri në 22 kHz. Gjatësia e kabllos është 1.2 metra e qëndrueshme dhe me peshë të vogël.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4905524731903
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Impedancë [Ohm]:
16
Kodi i prodhuesit:
MDRE9LPL.AE
Lansuar:
10 Maj 2011
Lidhës:
3.5mm (TRS)
Lloji:
Dëgjuese
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Ndjeshmëri [dB - SLP]:
104
Pesha [g]:
6
Prodhuesi:
Sony
Shtrirja maksimale e frekuencës [kHz]:
22
Shtrirja minimale e frekuencës [Hz]:
18
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Bashkangjitja Kufje SONY MDR-E9LP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE