Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Fujifilm Instax Wide Camera EX 300 D

Kodi i produktit:
INSTAX19
EAN:
4547410291735
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16445795
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
Ju kurseni : 1 Lekë  (INF%)
-1 Lekë * Përfshirë TVSH-në
INF% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat,email,messenger për detaje të mëtutjeshme. Ju faleminderit për mirekuptim.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4547410291735
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
16445795
Lloji i baterisë:
Li-ion
Lloji i fotoaparatit:
Instant (çasti)
Ngjyra:
Zezë, argjend
Përmasat [H x W mm]:
167,8 x 94,7 x 120,9
Pesha pa bateri dhe karta [g]:
612

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE