1 / 3
Foto e Dëgjuese SWISSTEN Raindow YS-D2, të zeza
Foto e Dëgjuese SWISSTEN Raindow YS-D2, të zeza
Foto e Dëgjuese SWISSTEN Raindow YS-D2, të zeza

Dëgjuese SWISSTEN Raindow YS-D2, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
13.74 €
8.37 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 6.98 €
Ju kurseni 5.36 €
-40%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
18 dhjetor 2023 - 19 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dëshiron të blini dëgjuese që janë të lehta dhe me stil? Rainbow Swissten YS-D2 janë një zgjedhje e mirë. Ata do të kënaqin portofolin tuaj, ata kanë një kabllo me gjatësi prej 1.2 m, gjë që nuk do t'ju kufizojë, përveç kësaj, ato gjithashtu kanë një mikrofon dhe një buton për t'iu përgjigjur thirrjeve. Ato lidhen me pajisjen tuaj me një lidhës klasik 3.5 mm. Këto dëgjuese janë ideale për shëtitje, por jo vetëm për këtë. Do t'i vlerësoni gjithmonë ato kur nuk doni të hiqni celularin tuaj nga xhepi. Do të gjeni kontrollet direkt në kabllo, me të cilat mund të përgjigjeni dhe të refuzoni thirrjet. Dëgjueset gjithashtu kanë një mikrofon të integruar. Do të gjeni vetëm një buton të rrumbullakët në kabllo, por mund të përballoni çuditërisht shumë veprime me të. Butoni i mençur mund të ndalojë dhe të fillojë të luajë muzikë, të vazhdojë shpejtë përpara këngët. Sigurisht, gjithashtu ju lejon të përgjigjeni dhe të përfundoni një thirrje. Gama e frekuencës së dëgjueseve është prej 20 Hz - 20 kHz, ndërsa ndjeshmëria 92 dB.
Lansuar:
23. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Mikrofon:
I integruar
Lloji i dëgjueseve:
Dëgjuese
Kodi:
933045
Besueshmëria:
100 %
Gjatësia e kabllos m:
1.2
Shtrirja minimale e frekuencës Hz:
20
Shtrirja maksimale e frekuencës kHz:
20
Ndjeshmëri dB - SLP:
92
Impedancë Ohm:
16
Madhësia e altoparlantëve mm:
10
Prodhuesi:
SWISSTEN
Ueb-i i prodhuesit:
Swissten.com
Ngjyra:
Zezë
Lidhës:
3.5mm (TRRS)
EAN:
8595217445819
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dëgjuese SWISSTEN Raindow YS-D2, të zeza
8.37 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo