1 / 4
E shitur
Foto e Disk HDD i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P, 1TB
Foto e Disk HDD i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P, 1TB
Foto e Disk HDD i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P, 1TB
Foto e Disk HDD i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P, 1TB

Disk HDD i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P, 1TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
108.76 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 90.63 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

StoreJet 25H3P është disk me kapacitet të lartë prej 1TB që mundëson hapësirë të mjaftueshme për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave përfshirë këtu mijëra foto, video dhe të dhëna të tjera elektronike. Ky disk është i pajisur me port USB 3.0 që garanton për shpejtësi të jashtëzakonshme të transferit të të dhënave e që mund të arrij deri në 5 Gb / s. Ky disk ka dizajn elegant dhe shumë kompakt. Po ashtu është e pajisur me mbështjellëse silikoni e cila e mbron diskun tuaj nga dëmtimet që mund të shkaktohen nga përplasjet aksidentale.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Kodi i prodhuesit:
TS1TSJ25H3P
Lansuar:
27 Tetor 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Përmasat [mm]:
130.8 x 80.8 x 21.7
Formati i diskut:
2,5
Prodhuesi:
Transcend
Kapaciteti i diskut [GB]:
1000
Modeli i diskut:
Jashtëm
Lloji i HD:
Magnetike
EAN:
760557820109
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk HDD i jashtëm Transcend StoreJet 25H3P, 1TB
108.76 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo