1 / 2
Foto e Disk i jashtëm Seagate Game Drive për Playstation 4, 2TB, i zi
Foto e Disk i jashtëm Seagate Game Drive për Playstation 4, 2TB, i zi

Disk i jashtëm Seagate Game Drive për Playstation 4, 2TB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
149.27 €
141.30 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 117.75 €
Ju kurseni 7.97 €
-5%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Disku i lojës PS4 është një produkt i licencuar zyrtarisht. Ai ofron instalim dhe konfigurim shumë të thjeshtë - në thelb, ju duhet vetëm ta lidhni pajisjen me PlayStation dhe të filloni ta përdorni atë brenda disa minutave (zakonisht tre). Pajisja lidhet me konzolën përmes një ndërfaqeje USB. Ju mund ta shkëputni diskun dhe më pas ta transferoni atë në një pajisje tjetër, siç të ishte miku juaj. Pastaj mund të drejtoni lojërat tuaja të regjistruara në disk në konzolën e tij. Disku është gjithashtu i pajtueshëm me konzolat e tjera të lojërave Sony - PS4 Slim dhe PS4 Pro. Në këtë rast, megjithatë, versioni 4.50 ose më i lartë i sistemit operativ duhet të instalohet në ato pajisje. Kapaciteti i këtij disku është 2 TB. Ndërfaqja: USB 3.0, Plug & Play pa konfigurimin e konsumimit të kohës. Ka hapësirë afërsisht për 50 lojëra. Dimensionet e tij janë 113.5 x 76 x 12.1 mm dhe peshon 135 g.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Formati i diskut:
2.5
Kodi:
STGD2000200
Kapaciteti i diskut [GB]:
2000
Lansuar më:
5. 10. 2019
Prodhuesi:
Seagate
Ueb-i i prodhuesit:
Seagate.com
Modeli i diskut:
Jashtëm, HDD
Vendi i prodhimit:
Thailand
EAN:
3660619404872
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk i jashtëm Seagate Game Drive për Playstation 4, 2TB, i zi
141.30 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo