1 / 4
Foto e Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go GEN II, 2TB, i zi
Foto e Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go GEN II, 2TB, i zi
Foto e Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go GEN II, 2TB, i zi
Foto e Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go GEN II, 2TB, i zi

Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go GEN II, 2TB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
125.85 €
111.07 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 92.55 €
Ju kurseni 14.79 €
-12%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
01 korrik 2024 - 02 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Disku i jashtëm portativ Verbatim Store'n'Go ofron ruajtje ndërfaqe USB 3.0 me kapacitet të lartë për transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë. Dizajni elegant i hollë përshtatet lehtësisht në tavolinën tuaj, ku veçohet si aksesori i përsosur i laptopit dhe gjithashtu e bën të lehtë transportimin. Transferimi i të dhënave me shpejtësi të lartë është shumë i preferuar. Disku i jashtëm Verbatim Store'n'Go shkëlqen në transferimin me shpejtësi të lartë, falë ndërfaqes USB 3.0. Siguron transferim të të dhënave deri në dhjetë herë më të shpejtë sesa disqet konvencionale USB 2.0. Për më tepër, ndërfaqja USB 3.0 e hard diskut portativ Verbatim Store'n'Go është në përputhje me portet USB 2.0. Furnizohet me energji vetëm nga një kabllo USB. Falë kapacitetit të tij, disku mund të mbajë një sasi të madhe të të dhënave të ndryshme. Softueri Nero BackUp ngarkohet direkt në memorien e diskut. Për shembull, Green Button (butoni i gjelbër), mund të mbyllë lëvizjen në rast pasiviteti, duke ulur ndjeshëm konsumin e energjisë. Ekzistojnë 3 mundësi të kursimit të energjisë në dispozicion. Kaloni në modalitetin e kursimit të energjisë pas 10 minutash ose në hapa prej 10 minutash deri në 120 minuta. Ju gjithashtu mund të vendosni modalitetin e gjumit duke klikuar dyfish ikonën e Green Button në desktop, ose të çaktivizoni modalitetin e gjumit. Ky disk ka një kapacitet prej 2 TB. Përmasat e tij janë: 119 x 81 x 14.5 mm. Pesha: 175 g.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Lansuar:
24. 1. 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1
Formati i diskut:
2.5
Kodi:
53195
Gjerësia mm:
81
Lartësia mm:
14,5
Trashësia mm:
119
Pesha g:
175
Kapaciteti i diskut [GB]:
2000
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës rpm:
5 400
Memorie e përkohshme cache:
8
Prodhuesi:
Verbatim
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
Modeli i diskut:
Jashtëm, HDD
Vendi i prodhimit:
Thailand
EAN:
23942531951
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk i jashtëm Verbatim Store 'n' Go GEN II, 2TB, i zi
111.07 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo