1 / 4
Foto e Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go, 1TB, i zi
Foto e Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go, 1TB, i zi
Foto e Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go, 1TB, i zi
Foto e Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go, 1TB, i zi

Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go, 1TB, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
95.70 €
83.03 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 69.19 €
Ju kurseni 12.67 €
-14%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Disku i jashtëm portativ Verbatim Store'n'Go ofron ruajtje të performancës së lartë me USD 3.0 dhe me kapacitet të memories prej 1 TB. Dizajni i hollë dhe plot stil përshtatet lehtësisht në desktop si dhe transportohet lehtë. Prodhuesi ka hedhur në treg një seri disqesh Store 'n' Go me ngjyra të ndryshme. Formatohet në FAT32, kështu që ai punon në Windows dhe Mac OS. Ka tre mundësi për standby duke rritur efektivitetin dhe ruajtur energjinë. Me softuerin që lejon Nero BackItUp mundësohet backup-i 3 në 1 për të gjithë fajllat dhe folderat si dhe për të planifikuar backup-e automatike.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse disku stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Kodi i prodhuesit:
53194
Lansuar:
30 Qershor 2015
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
USB-A 3.0/3.1 Gen 1
Formati i diskut:
2,5
Shpejtësia e rrotullimit të pllakës [rpm] :
5 400
Memorie e përkohshme (cache):
8 192
Pesha (g):
158
Prodhuesi:
Verbatim
Ueb-i i prodhuesit:
Verbatim.com
Kapaciteti i diskut [GB]:
1000
Modeli i diskut:
Jashtëm
Lloji i HD:
Magnetike
EAN:
23942531944
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk i jashtëm Verbatim Store'n'Go, 1TB, i zi
83.03 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo