1 / 7
Foto e Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB
Foto e Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB
Foto e Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB
Foto e Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB
Foto e Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB
Foto e Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB
Foto e Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB

Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
210.69 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 175.57 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ju përdorni pajisje të ruajtjes çdo herë që ndizni kompjuterin. Ai përmban të gjitha dosjet tuaja të pazëvendësueshme duke ruajtur pothuajse gjithçka që bën sistemi yt. Crucial MX500 garanton për cilësinë, shpejtësinë e sigurisë, shkrimit dhe leximit të të dhënave. CRUCIAL MX500 është brezi i ri i hard disqeve. Ky hard disk ka kapacitet 2 TB, memorie SSD, ndërfaqe SATA III, shpejtësi leximi dhe shkrimi deri në 560/510 MB / s, 95,000 / 90,000 IOPS. Sistemi fillon në pak sekonda. Instalimi i tij është i lehtë.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Leximet IOPS:
95 000
Hyrjet IOPS:
90 000
Kodi:
CT2000MX500SSD1
Lartësia mm:
7
Besueshmëria:
100 %
Kapaciteti i diskut [GB]:
2000
Shpejtësia e leximit MBs:
560
Shpejtësia e shkrimit MBs:
510
Jetëgjatësia Qëndrueshmëria TBW:
700
MTTF ose MTBF (milion orë):
1.8
EAN:
649528785077
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk SSD Crucial MX50, 2.5", 2TB
210.69 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo