1 / 5
Foto e Disk SSD Patriot P210, 2.5", 512GB
Foto e Disk SSD Patriot P210, 2.5", 512GB
Foto e Disk SSD Patriot P210, 2.5", 512GB
Foto e Disk SSD Patriot P210, 2.5", 512GB
Foto e Disk SSD Patriot P210, 2.5", 512GB

Disk SSD Patriot P210, 2.5", 512GB

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
54.59 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 45.49 €

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
22 korrik 2024 - 23 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Është një disk SSD me cilësi të lartë, me format 2.5 ". Ai siguron një kapacitet prej 512 GB. Ai përdor ndërfaqen SATA III 6 Gb / s. Arrin një shpejtësi leximi / shkrimi deri në 520/430 MB / s dhe një shpejtësi leximi / shkrimi të rastësishme 4K prej 50,000 / 50,000 IOPS. Është shumë rezistent ndaj goditjeve dhe dridhjeve dhe ka konsum të ulët të energjisë.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Lansuar:
25. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Teknologjia:
SATA 6Gb/s
Formati i diskut:
2.5
Dizajnuar për:
Laptop, PC
Kodi:
P210S512G25
Gjerësia mm:
69,6
Lartësia mm:
7
Trashësia mm:
100
Pesha g:
50
Kapaciteti i diskut [GB]:
512
Shpejtësia e leximit MBs:
520
Shpejtësia e shkrimit MBs:
430
Prodhuesi:
Patriot
Ueb-i i prodhuesit:
Info.patriotmemory.com
Modeli i diskut:
SSD
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
814914026816
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disk SSD Patriot P210, 2.5", 512GB
54.59 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo