1 / 3
Foto e Disqe MediaRange DVD-R 4,7GB, 100 copë
Foto e Disqe MediaRange DVD-R 4,7GB, 100 copë
Foto e Disqe MediaRange DVD-R 4,7GB, 100 copë

Disqe MediaRange DVD-R 4,7GB, 100 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
37.11 €
34.54 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 28.78 €
Ju kurseni 2.57 €
-7%

Vetëm edhe 4
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Transport 48h
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
23 prill 2024 - 24 prill 2024
Shqipëri, të tjera
24 prill 2024 - 25 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

MediaRange ju ofron një pako prej 100 disqeve DVD-R Blu Ray. Secili disk ka një kapacitet prej 4.7 GB dhe një shpejtësi shkrimi prej 16x. Këto disqe janë shumë kualitative dhe kanë një sipërfaqe rezistente ndaj gërvishtjeve, gjë që i ruan më mirë të dhënat tuaja.

Kodi i prodhuesit:
MR422
Lansuar:
2 Mars 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Një shtresore
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
16
Paketimi:
Folie
E paketuar pas [artikuj]:
100
Prodhuesi:
MediaRange
Kapaciteti [GB]:
4,7
Lloji i medias:
DVD-R
EAN:
8594158529480
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disqe MediaRange DVD-R 4,7GB, 100 copë
34.54 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo