1 / 3
Foto e Disqe MediaRange DVD+R 8,5GB DL 8x, Printable, 25 copë
Foto e Disqe MediaRange DVD+R 8,5GB DL 8x, Printable, 25 copë
Foto e Disqe MediaRange DVD+R 8,5GB DL 8x, Printable, 25 copë

Disqe MediaRange DVD+R 8,5GB DL 8x, Printable, 25 copë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
28.14 €
25.31 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 21.09 €
Ju kurseni 2.82 €
-11%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
07 mars 2024 - 08 mars 2024
Shqipëri, të tjera
08 mars 2024 - 09 mars 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
MediaRange ju ofron një pako prej 25 disqeve DVD+R Blu Ray. Secili disk ka një kapacitet prej 8.5 GB dhe një shpejtësi shkrimi prej në 8x. Këto disqe janë shumë kualitative me një sipërfaqe rezistente ndaj gërvishtjeve, gjë që i ruan më mirë të dhënat tuaja.
Kodi i prodhuesit:
MR474
Lansuar:
2 Mars 2017
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Dy shtresore
Shpejtësia maksimale e shkrimit:
8
Paketimi:
Rrethor
E paketuar pas [artikuj]:
25
Sipërfaqe të printueshme Inkjet:
Prodhuesi:
MediaRange
Kapaciteti [GB]:
8,5
Kohëzgjatja e audio incizimeve [min]:
240
Lloji i medias:
DVD+R DL
Vendi i prodhimit:
UAE
EAN:
4260057128782
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Disqe MediaRange DVD+R 8,5GB DL 8x, Printable, 25 copë
25.31 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo