1 / 3
Foto e Docking station I-tec USB-C, HDMI, 4K, PD, 60W, i zi
Foto e Docking station I-tec USB-C, HDMI, 4K, PD, 60W, i zi
Foto e Docking station I-tec USB-C, HDMI, 4K, PD, 60W, i zi

Docking station I-tec USB-C, HDMI, 4K, PD, 60W, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
49.62 €
48.62 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 40.52 €
Ju kurseni 0.99 €
-2%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
26 korrik 2024 - 27 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
27 korrik 2024 - 10 gusht 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Docking station i lehtë për tu bartur, zgjeron shumë lidhjen e pajisjes suaj ekzistuese. Është i pajisur me një lidhës HDMI për lidhjen e një monitori të jashtëm me rezolucion 4K / 30Hz (deri në 1080p / 120Hz). Ai gjithashtu përmban 2x porte USB për lidhjen e pajisjeve të ndryshme periferike. Ekziston edhe një lexues i kartave microSD dhe SD.
Porti i karikimit USB-C me teknologjinë Power Delivery ofron 60 W energji dhe siguron furnizim të besueshëm dhe të sigurt të energjisë për laptopin tuaj. Docking station është i pajtueshëm me OS: Windows 10, macOS, Android, Chrome OS dhe Linux me azhurnimet më të fundit.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
8595611703928
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Docking station I-tec USB-C, HDMI, 4K, PD, 60W, i zi
48.62 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo