1 / 8
Foto e Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë
Foto e Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë
Foto e Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë
Foto e Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë
Foto e Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë
Foto e Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë
Foto e Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë
Foto e Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë

Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
39.49 €
23.65 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 19.71 €
Ju kurseni 15.83 €
-41%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo dorezë SmudgeGuard me 1 gisht ju mundëson pikturimin dhe përdorimin e tabletit tuaj pa u frikësuar se do ta njollosni me ngjyrë apo duar të djersitura. Përdoret nga përdoruesit e tabletëve, telefonave të mençur po kompjuterëve me tuchscreen të cilët nuk dëshirojnë të dëmtojnë pajisjet e tyre me duar të djersitura apo të papastërta. Është në dispozicion në madhësi të ndryshme, kështu secili përdorues mund ta zgjedh madhësinë që i përshtatet dorës së tij dhe mund të përdoret në të dy duart, dhe vjen në madhësinë L.

Kodi i prodhuesit:
SGSG1BLACKL
Lansuar:
13 Mars 2014
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Prodhuesi:
Wacom
Ueb-i i prodhuesit:
Wacom.com
Vendi i prodhimit:
USA
EAN:
689076918053
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dorezë Wacom SmudgeGuard 1, e zezë
23.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo