1 / 14
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
Foto e Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)

Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
1,997.41 €
1,942.65 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 1,618.87 €
Ju kurseni 54.77 €
-3%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kur kombinoni një Avatar me syze dhe një kontrollues lëvizjeje, fluturimi bëhet i arritshëm për të gjithë. Përjetoni emocionin e zhytjes totale me siguri dhe kontroll të pashembullt. Përqafoni spontanitetin tuaj dhe kapni botën përreth jush. Kompakt dhe i lehtë, DJI Avata është i shkathët në hapësira të ngushta. Çdo aspekt i dizajnit të tij është krijuar për t'ju bërë të guximshëm. Një mbulesë e integruar e helikës do të thotë që nëse Avata bie në kontakt me një objekt, mund të kërcejë, të qëndrojë në ajër dhe të vazhdojë të fluturojë. Shijoni rehati dhe komoditet të nivelit tjetër me DJI Goggles 2. Tani më i vogël, më i lehtë dhe i pajisur me ekrane Micro-OLED, do të përjetoni qartësi të jashtëzakonshme ndërsa lundroni në qiell. DJI Avata gjithashtu mbështet DJI FPV Goggles V2. Me kontrolluesin e lëvizjes DJI, fluturimi intuitiv është në duart tuaja. Shtypni këmbëzën dhe rrotulloni kyçin e dorës përpara ose kthejeni një qoshe. Kontrollet janë të lehta për t'u përdorur dhe ofrojnë një mënyrë krejtësisht unike të fluturimit. Syzet DJI Goggles 2 janë kompakte dhe ultra të lëvizshme. Antena e palosshme dhe dizajni i lehtë lejojnë ruajtje të lehtë, mbajtje të përshtatshme dhe janë të përshtatshme për përdorim afatgjatë. Me një jetëgjatësi dy-orëshe të baterisë dhe karikim super të shpejtë, mund të jeni gjithmonë gati për një fluturim gjithëpërfshirës. DJI Goggles 2 ofron rregullime të dioptrisë nga +2.0D në -8.0D për shikim dhe rehati të optimizuar. Mbyllni çelësin e rregullimit për të bllokuar dioptrinë në vend për të parandaluar prekjen aksidentale gjatë përdorimit ose ruajtjes. Droni DJI Avata përmban një sensor 1/1.7-inç CMOS dhe mbështet regjistrimin me kënd ultra të gjerë 4K me një hapje f/2,8. Së bashku me performancën e ekranit me cilësi të lartë, ai jep efekte vizuale të jashtëzakonshme që do ta mbajnë audiencën tuaj në skajet e vendeve të tyre. DJI Avata i hap gjërat lart me fushën e tij të shikimit super të gjerë 155°. Me RockSteady 2.0 dhe HorizonSteady, mbani fotografitë tuaja të qëndrueshme ndërsa fluturoni poshtë dhe zhyteni. Këto teknologji kryesore hapin një botë me mundësi kinematografike duke reduktuar dridhjet e kamerës dhe duke siguruar video të qetë ultra-HD. Korniza e qëndrueshme zvogëlon rrezikun e dëmtimit dhe ju jep më shumë qetësi. Dizajni i ri aerodinamik me kanale optimizon efikasitetin e energjisë dhe mundëson një kohë mbresëlënëse fluturimi deri në 18 minuta. Nëse Avata bie në shpinë, aktivizoni Turtle Modeme disa prekje të thjeshta dhe shikoni atë të kthehet në veprim. Përveç mbulesës së integruar të helikës, Avata ka vizion dylbi poshtë dhe sensor ToF infra të kuq për edhe më shumë siguri. Këta sensorë zbulojnë pengesat më poshtë dhe lejojnë Avato të kryejë fluturim në lartësi të ulëta ose në ambiente të mbyllura. Nëse hasni në një situatë që kërkon një ndalesë të papritur, trokitni lehtë mbi butonin e frenimit të urgjencës. Avatari do të varet në vend, duke zvogëluar rrezikun e aksidenteve të mundshme. Aplikacioni DJI Virtual Flight është i disponueshëm si për kompjuterët ashtu edhe për telefonat inteligjentë dhe përmban një sërë skenarësh të simuluar. Ju mund të praktikoni brenda ose jashtë, të përsosni aftësitë tuaja të fluturimit dhe të bëheni një pilot mjeshtër hap pas hapi. *Droni peshon 410 g dhe për këtë arsye futet në kategorinë e dronëve A3 sipas rregullave që rregullojnë funksionimin e dronëve ose modeleve të avionëve.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Stabilizues imazhi:
GPS:
Slote për karta të memories:
Beidou:
Galileo:
Trashësia [mm]:
180
Uebfaqja e prodhuesit:
dji.com
Kohëzgjatja maksimale e fluturimit [min]:
18
Lartësia maksimale e fluturimit [mbi nivelin e detit (m)]:
5000
Rezolucioni maksimal i videos:
3840 x 2160 (4K/60FPS)
Kapaciteti i baterisë [mAh]:
2420
Formatet e fajlleve:
H.264, H.265, MOV, MP4
Dizajni:
Skládací
Kategoria e dronëve:
A3
EAN:
6941565939739
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dron DJI Avata Pro-View Combo (DJI Goggles 2)
1,942.65 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo