1 / 6
Foto e Drive optik Hitachi GP57EB40, i jashtëm, i zi
Foto e Drive optik Hitachi GP57EB40, i jashtëm, i zi
Foto e Drive optik Hitachi GP57EB40, i jashtëm, i zi
Foto e Drive optik Hitachi GP57EB40, i jashtëm, i zi
Foto e Drive optik Hitachi GP57EB40, i jashtëm, i zi
Foto e Drive optik Hitachi GP57EB40, i jashtëm, i zi

Drive optik Hitachi GP57EB40, i jashtëm, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
41.66 €
35.70 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 29.75 €
Ju kurseni 5.97 €
-14%

Më shumë se 10 artikuj
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Ky është një drive optik i jashtëm GP95NB70, i cili mbështet leximin dhe djegien M-Disc. Prodhuesi i tyre deklaron se mund të ruajnë të dhënat për më shumë se 1000 vjet me ruajtje të duhur. Ky është 125 herë më i madh se hard disqet, flash drives dhe media të tjera të regjistrueshme që kanë një jetë mesatare prej rreth tetë vjetësh. M-Disc janë disqe DVD dhe Blu-Ray me rezistencë të lartë të oksidimit dhe temperaturës së lartë. Ai mund të djeg DVD ± R (DL) / RW / RAM, CD-R / RW dhe madje M-Disk të qëndrueshëm. Ofron një shpejtësi maksimale të shkrimit prej 5/6/8 / 24x dhe përdor USB 2.0 për t'u lidhur me pajisjet. Dimensionet e tij janë 144 x 14 x 137.5 mm.

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Shpejtësia maksimale e shkrimit të DVD:
8, 6
DVD-ROM:
I jashtëm:
DualLayer:
USB:
Shkrues:
E jashtme:
Koha mesatare e qasjes së CD [ms]:
140
Ngjyra:
Zezë, Zezë
Teknologjia:
USB 2.0
Pesha [g]:
200
Koha mesatare e qasjes së DVD [ms]:
160
Gjerësia [mm]:
144
Kapaciteti i memories Buffer [KB]:
750
Trashësia [mm]:
137.5
Uebfaqja e prodhuesit:
hitachi.com
Lloji i baterisë:
DVD burner
Ndërfaqet:
USB 2.0
DVD-RAM:
Lloji i mekanizmit:
Disk optik DVD
Thellësia [mm]:
137,5
Kodi i prodhuesit:
GP57EB40
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
8809484672442
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Drive optik Hitachi GP57EB40, i jashtëm, i zi
35.70 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo