1 / 6
E shitur
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50
Foto e Dylbi Focus Bright 7x50

Dylbi Focus Bright 7x50

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
86.49 €
77.09 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 64.24 €
Ju kurseni 9.40 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar

Kjo është një dylbi praktike me zmadhim 7x dhe një lente me diametër 50 mm, duke e bërë atë një ndihmës ideal edhe në situata me kushte të dobëta ndriçimi. Përveç kësaj, në sajë të dizajnit është zgjedhje ideale për përdoruesit me syze. Përmban prizma porro me optikë të klasit BK7 (d.m.th. xhami borosilikat), kurse lentet janë veshur më pas me një përfundim MC (Multicoating), i cili siguron një imazh të qartë dhe të qartë. Pajisja ka distancë IP: 54-74 mm, dimensione: 195 x 178 x 62 mm dhe peshë 935 g.

Lansuar:
4. 6. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i baterisë:
Klasik
Kodi:
005434
Gjerësia mm:
178
Pesha g:
935
Gjatësia mm:
195
Distanca e fokusit m:
5
Sipërfaqe me shtresë gome:
Përshtatës për tripod:
Prodhuesi:
Focus
Ueb-i i prodhuesit:
Focus-home.com
Ngjyra:
Zezë
EAN:
7391879031695
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dylbi Focus Bright 7x50
77.09 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo