1 / 10
E shitur
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
Foto e Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza

Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
297.52 €
263.68 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 219.73 €
Ju kurseni 33.84 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Dylbi të gjithanshme që mund t'i merrni me vete kudo - në udhëtime, shëtitje, në një vozitje të rregullt. Janë dylbi praktike me zmadhim 10x dhe lente me diametër 42 mm. Lentet e dylbive me shtresa të shumta anti-reflektuese dhe shtresat me reflektim të lartë në prizmat garantojnë një imazh të mprehtë dhe të qartë. Dylbitë janë shumë të qëndrueshme dhe të besueshme. Janë të papërshkueshme nga uji (deri në thellësi 1 m për 10 minuta) dhe rezistente ndaj mjegullimit dhe kanë një sipërfaqe prej gome, e cila i siguron atyre rezistencë ndaj ndikimit, dhe në të njëjtën kohë një kontroll të fortë. Janë të rehatshme t'i veshësh dhe t'i përdorësh falë përparimit të madh të daljes së bebëzes, pjesëve të syve (rrotulluese dhe rrëshqitëse) dhe një rripi të butë në qafë. Përveç kësaj, dylbitë kanë një kënd më të gjerë shikimi, gjë që e bën shumë më të lehtë gjetjen e objekteve në lëvizje. Pesha e dylbive është 575 g.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4571137588557
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Dylbi Nikon Prostaff 3S 10 × 42, të zeza
263.68 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo