1 / 1
Foto e Ekran për projektor Elite Screens 100'' ( 16:9)

Ekran për projektor Elite Screens 100'' ( 16:9)

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
733.87 €
651.07 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 542.56 €
Ju kurseni 82.81 €
-12%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
14 dhjetor 2023 - 15 dhjetor 2023
Shqipëri, të tjera
15 dhjetor 2023 - 16 dhjetor 2023
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ekran me teknologji MaxWhite tekstil me fije qelqi me diagonale 100 "(254 cm). Produkti ofron një format fotografik 16: 9 dhe ka dimensione 124.5 x 221.5 cm. Kërkon instalim në tavan. Ofron standardin e ndërfaqes në rrjet RJ-45. Produkti gjithashtu vjen me një trigger 5-12V për të sinkronizuar kontrollin e ekranit me fuqinë e projektorit.
Lansuar:
13 Shtator 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i projeksionit:
Ballore
Lloji i sipërfaqes së ekranit:
Rrotulluese
Madhësia e imazhit:
124.5 x 221.5 cm
Kornizë e zezë:
Sipërfaqja e tabelës:
E bardhë
Kodi:
SK100XHW-E12
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja inç:
100
Gjerësia cm:
221,5
Lartësia cm:
124.5
Prodhuesi:
Elite Screens
Ueb-i i prodhuesit:
Elitescreens.com
Lloji i ekranit:
Elektrik
Madhësia e ekranit:
HDTV (16:9)
EAN:
6944904406985
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ekran për projektor Elite Screens 100'' ( 16:9)
651.07 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo