1 / 2
Foto e Fishek rimbushës Canon PGI-9, pa ngjyrë
Foto e Fishek rimbushës Canon PGI-9, pa ngjyrë

Fishek rimbushës Canon PGI-9, pa ngjyrë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
32.76 €
29.77 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 24.81 €
Ju kurseni 2.99 €
-9%

Vetëm edhe 3
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
20 qershor 2024 - 21 qershor 2024
Shqipëri, të tjera
21 qershor 2024 - 22 qershor 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Fisheku rimbushës Canon PGI-9 Clear është rimbushës special për printerët e Canon, respektivisht për modelin Canon PIXMA MX7600. Kjo është një ngjyrë speciale e cila trajton sipërfaqen e letrës para printimit, duke siguruar kështu kualitet të lartë të printimit. Teknologjia unike e Canon-it PgR (Pigmet Reaction) ju ofron printim kualitativ në letër të zbrazët, dhe largon rrezikun e shqyerjes apo ndotjes së letrës gjatë printimit të teksteve, grafiteve dhe fotove. Esenca e teknologjisë PgR është mbulimi i letrës me një shtresë të hollë të ngjyrës së tejdukshme para printimit, e cila si rezultat ju sjell pamje me kontrast të lartë, rezistente ndaj ujit dhe dritës.
Kodi i prodhuesit:
2442B001
Lansuar:
10 Maj 2011
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Aksesorë origjinal:
I përdorshëm me:
Canon PIXMA iX7000, Canon PIXMA MX7600, Canon PIXMA Pro 9500, Canon PIXMA Pro 9500 Mark II
Prodhuesi:
Canon
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
Lloji i pajisjes:
Ngjyrë për printer (cartridge)
Ngjyra e tonerit (cartridge):
Speciale
Për printer:
Canon
EAN:
4960999534619
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Fishek rimbushës Canon PGI-9, pa ngjyrë
29.77 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo