1 / 6
E shitur
Foto e Fletore Assassin's Creed: Logo, A5
Foto e Fletore Assassin's Creed: Logo, A5
Foto e Fletore Assassin's Creed: Logo, A5
Foto e Fletore Assassin's Creed: Logo, A5
Foto e Fletore Assassin's Creed: Logo, A5
Foto e Fletore Assassin's Creed: Logo, A5

Fletore Assassin's Creed: Logo, A5

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.69 €
17.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.76 €
Ju kurseni 1.98 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Fletore e kuqe në lidhëse lëkure frymëzuar nga loja historike Assassin's Creed. Fletorja ka 72 faqe dhe madhësi 19.5 cm x 12 cm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Ditar
Kapaciteti:
A5
Gjerësia mm:
120
Lartësia mm:
195
Vazba:
Fikse
Lansuar:
18. 3. 2021
Prodhuesi:
Grupo Erik Editores S.L.
Ueb-i i prodhuesit:
Grupoerik.com
EAN:
8435497254391
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Fletore Assassin's Creed: Logo, A5
17.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo