1 / 7
E shitur
Foto e Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure
Foto e Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure
Foto e Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure
Foto e Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure
Foto e Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure
Foto e Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure
Foto e Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure

Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
16.38 €
14.71 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 12.25 €
Ju kurseni 1.68 €
-11%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Fletore The Witcher - Don't Touch The Roach nga katalogu i produkteve me licencën e serisë The Witcher. Fletore e zezë me kopertinë prej lëkure dhe një lidhëse, e frymëzuar nga loja aksion The Witcher. Numri i fletëve: 72. Përmasat: 19.5 cm x 12 cm.
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lloji i produktit:
Ditar
Kodi:
CTBV004
Gjerësia mm:
120
Lartësia mm:
195
Vazba:
Fikse
Lansuar:
23. 3. 2021
Ze série:
Zaklínac (The Witcher)
Prodhuesi:
Grupo Erik Editores S.L.
Ueb-i i prodhuesit:
Grupoerik.com
EAN:
8435497254384
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Fletore The Witcher - Don't Touch Roach, me kopertinë prej lëkure
14.71 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo