1 / 12
E shitur
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
Foto e Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë

Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
17.80 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 14.83 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Trashësia [mm]:
25
Gjerësia [mm]:
75
Lartësia [mm]:
162
Uebfaqja e prodhuesit:
nedis.com
Kodi i prodhuesit:
FNHH1WT
Lansuar:
17. 6. 2023
Funksioni i bides:
0,069
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
5412810337156
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Flladitëse dore NEDIS, 6cm, 2 shpejtësi, e bardhë
17.80 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo