1 / 7
Foto e Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm
Foto e Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm
Foto e Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm
Foto e Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm
Foto e Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm
Foto e Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm
Foto e Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm

Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
98.86 €
87.98 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 73.31 €
Ju kurseni 10.89 €
-12%

Vetëm edhe 1
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Shqipëri, të tjera
29 prill 2024 - 30 prill 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ftofësja Noctua NH-L9x65 është e dizajnuar për procesorë të shtëpizave të vogla dhe HTPC. Një pjesë e madhe e saj përbëhet nga alumini. Përmban në vete një ftohëse të diametrit 92 mm, bërthamën prej bakrit dhe dy gypave të montuara në pjesë pasive, të cilat transmetojnë nxehjen në të. Shpejtësia e ftofëses prej 92 mm është 2500 rrotullime për minutë, nivel të zhurmës 23.6 db dhe rrjedhje të ajrit 57.5. Përveç kësaj, mban hapësirë edhe për integrimin e një ftofëse tjetër me diametër 92 mm. Konfigurimi i ftofëses bëhet përmes PWM, e cila gjendet tek pllakëza amë. Pjesa pasive ka kapacitet për mbajtjen e nxehtësisë në volum të lartë, që e bën ideale për çdo procesor modern. Përkrah këto lloje të socket: AMD AM2, AM2 + AMD, AMD AM3 AMD AM3 +, FM1 AMD, AMD FM2, FM2 + AMD, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011 dhe Intel 2011-3. Ka dimensione prej 95 x 65 x 95 mm, me peshë prej 413 g.
Kodi i prodhuesit:
NH-L9x65
Lansuar:
4 Shkurt 2016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Përmasat [mm]:
95 x 65 x 95
Lloji i baterisë:
Alumin, bakër
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 500
Niveli i zhurmës (dB):
23,6
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Pesha (g):
413
Shpejtësia e ajrit (CFM):
57,5
Përmasat:
95 x 51 x 95
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
140
Drita e pasme:
Jo
Lartësia e ftohësit [mm]:
65
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Kontroll i shpejtësisë:
Manual
Lidhës:
4pin (PWM)
Vendi i prodhimit:
Taiwan
EAN:
4716123315629
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftofëse Noctua NH-L9x65 për procesorë, 92 mm
87.98 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo