1 / 10
E shitur
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
Foto e Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi

Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
103.31 €
86.41 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 72.00 €
Ju kurseni 16.90 €
-16%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një ftohës cilësor për procesor me 6 tuba ngrohjeje dhe 2 ventilatorë 120 mm. Ka veçori: PWM, shpejtësi 500 - 1850 RPM, rrjedhje ajri deri në 68.99 CFM, nivel zhurme deri në 28 dBA. Mund të përdoret në prizat Intel 1150/1151/1155/1200/ 1700 dhe AMD AM4. Është menduar për procesorë me TDP deri në 260 W. AK620 përfshin një palë ventilatorë të fuqishëm, të pajisur me një kushinetë dinamike fluide me një jetë të gjatë shërbimi. Këto sigurojnë rrjedhën më të lartë të mundshme të ajrit dhe presionin statik. Por në të njëjtën kohë, ato sigurojnë përshtatjen e shpejtësisë me kërkesat e sistemit. Prandaj, funksionimi i tyre është shumë i qetë.
Dizajni i ngrohësit:
Aktiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lidhës:
4pin (PWM)
Madhësia e ventilatorit/ftohësit:
120 x 120
Prodhuesi:
DeepCool
Shpejtësia e ventilatorit [rmp]:
1 850
Vendi i prodhimit:
China
EAN:
6933412727316
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës DEEPCOOL AK620, i zi
86.41 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo