1 / 3
E shitur
Foto e Ftohës me ujë për grafikë EK-Quantum Vector2 Master RTX 4080 D-RGB - Nickel + Acryl
Foto e Ftohës me ujë për grafikë EK-Quantum Vector2 Master RTX 4080 D-RGB - Nickel + Acryl
Foto e Ftohës me ujë për grafikë EK-Quantum Vector2 Master RTX 4080 D-RGB - Nickel + Acryl

Ftohës me ujë për grafikë EK-Quantum Vector2 Master RTX 4080 D-RGB - Nickel + Acryl

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
343.93 €
328.02 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 273.35 €
Ju kurseni 15.91 €
-5%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Drita e pasme:
ARGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
3831109902868
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës me ujë për grafikë EK-Quantum Vector2 Master RTX 4080 D-RGB - Nickel + Acryl
328.02 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo