1 / 7
Foto e Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm
Foto e Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm
Foto e Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm
Foto e Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm
Foto e Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm
Foto e Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm
Foto e Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm

Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
190.11 €
168.93 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 140.78 €
Ju kurseni 21.18 €
-11%

Vetëm edhe 2
GjirafaFLEX
Rri shlirë me GjirafaFlex

Me GjirafaFLEX përfitoni:

- Prioritet për zgjidhjen e çdo problemi me produktin brenda 1 viti nga blerja

- Kontakt brenda 24 h për servisim, zëvendësim apo kthim

- Pranim dhe dërgim me postë të produktit të servisuar pa pagesë

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Transporti
Koha e arritjes së produktit: - Tiranë
18 korrik 2024 - 19 korrik 2024
Shqipëri, të tjera
19 korrik 2024 - 20 korrik 2024
Koha e arritjes së produktit nënkupton periudhën prej kur bëhet verifikimi i porosisë suaj, dhe njoftimit për verifikim që ju e pranoni përmes email-it apo SMS-it.
Nëse porosia bëhet tani, produkti arrin sipas afatit kohor të vendosur më lartë. Ju do të njoftoheni në vazhdimësi përmes emailit rreth vendndodhjes së porosisë suaj, duke përfshirë momentin kur produkti arrin në depon tonë, dhe momentin kur niset në dërgesë për te ju.

*Në 99% të rasteve, produktet arrijnë sipas parashikimit të vendosur më lartë. Ju lusim të keni parasysh që festat ndërkombëtare ndikojnë që liferimi të shtyhet për rreth 2 ditë.

Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ftohësi Noctua NH-U12A është e dizajnuar për procesorë, ku pjesa e madhe e saj përbëhet nga alumini. Përmban në vete një ftohëse të diametrit 120 mm, bërthamën prej bakrit dhe shtatë gypave të montuara në pjesë pasive, të cilat transmetojnë nxehjen në të. Shpejtësia e ftohëses është prej 400-2000 rrotullime për minutë me rrjedhje maksimale të ajrit 102.1 m3 / h dhe nivel të zhurmës 22.6 db. Përkrah këto lloje të prizave: Intel 115X / 2011/2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4. Ka dimensione prej 125 x 158 x 58, me peshë prej 1 265 g.
Dimensionet e përgjithshme [mm]:
125 x 158 x 112
Dizajni:
Alumini, bakri
Dizajni i ngrohësit:
Aktiv
Drita e pasme:
Jo, Jo
Ekzekutimi:
Alumin, bakër
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit, 1 vit
Instalimi i RAM-ve të larta:
Kodi i prodhuesit:
NH-U12A
Kodi:
NH-U12A
Kontroll i shpejtësisë:
Automatik, Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
158
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji i baterisë:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit [mm]:
85 x 55 x 33
Madhësia e ventilatorit/ftohësit:
120 x 120
Mundësi e instalimit të RAM:
Ngjyra:
Bezhë, kaftë, Bezhë, kafe
Niveli i zhurmës [dB]:
22.6, 22,6
Përmasat:
125 x 158 x 58, 125 x 158 x 112
Përmasat pasive (mm):
125 x 158 x 58
Pesha [g]:
1 265
Priza:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1200, Intel 2011, Intel 2066
Prodhuesi:
Noctua, Noctua
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Shpejtësia e ventilatorit [rmp]:
2 000
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2066
Thellësia [mm]:
112
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at
EAN:
9010018000160
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës Noctua NH-U12A, 120mm
168.93 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo