1 / 5
E shitur
Foto e Ftohës Scythe SCCT-1000TUF Choten TUF Gaming Alliance
Foto e Ftohës Scythe SCCT-1000TUF Choten TUF Gaming Alliance
Foto e Ftohës Scythe SCCT-1000TUF Choten TUF Gaming Alliance
Foto e Ftohës Scythe SCCT-1000TUF Choten TUF Gaming Alliance
Foto e Ftohës Scythe SCCT-1000TUF Choten TUF Gaming Alliance

Ftohës Scythe SCCT-1000TUF Choten TUF Gaming Alliance

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
102.47 €
90.24 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 75.20 €
Ju kurseni 12.23 €
-12%

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Ky është një ftohës i fuqishëm kompakt i CPU-së. Është ideal për asambletë me format të vogël. Mund të përdoret në prizat Intel 775 / 115X / 1200/1366/2011/2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4. Ventilatori siguron një shpejtësi prej 300 (R 200 RPM) - 1200 RPM (± 10%), një fluks ajri prej 16.6-51.17 CFM dhe arrin nivelet e zhurmës prej 4-24.9 dBA. Paketa përfshin paste përçuese të nxehtësisë.
Lansuar:
24. 8. 2020
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Drita e pasme:
Po (RGB)
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Kodi:
SCCT-1000TUF
Numri i ftohësve:
1
Gjerësia mm:
136
Lartësia mm:
122
Trashësia mm:
131
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1152, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1200, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Inte
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1200
Shpejtësia e ajrit CFM:
51,17
Besueshmëria:
100 %
Pesha g:
565
Niveli i zhurmës dB:
24.9
Lartësia e ftohësit mm:
122
Prodhuesi:
Scythe
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Ngjyra:
Zezë
Lidhës:
4pin (PWM) + 4pin (RGB)
EAN:
4571225057095
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës Scythe SCCT-1000TUF Choten TUF Gaming Alliance
90.24 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo