1 / 14
E shitur
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
Foto e Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm

Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm

Vlerëso
Garancioni: 1 vit Kodi:
19.79 €
Përfshirë TVSH-në Pa TVSH 16.49 €

Jashtë stokut
Më dërgo email kur ky produkt është në stok
Vetëm klientët e regjistruar mund të përdorin këtë funksion
Pagesa të sigurta
Paguaj me para në dorë
Paguaj online
Paguaj me transfer bankar
Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.
Numri i ftohësve:
1
Trashësia [mm]:
120
Lartësia e ftohësit [mm]:
25
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 200
Koha e mbajtjes së të ngrohtit [h]:
120 x 120
Koha e operimit [h]:
93,97
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
EAN:
4710007229958
0

0 Vlerësime

Klientët që kanë blerë këtë produkt, kanë blerë edhe

Blej tani
Ftohës SilverStone AB120R-ARGB, 120mm
19.79 €
Sasia:0
GjirafaFLEX: Jo